Geri

K12

OmniKampus, K12 yani ilk ve orta öğretim kurumlarının ihtiyaçlarına özel, uygun ve sorunsuz bir çevrimiçi sınıf deneyimi oluşturmanızı sağlar. Bu hedefe yönelik oyunlaştırma araçları, rozet/badge sistemleri ile bütünleşik bir deneyim sunar. Tamamen açık kaynak olan yapısı sayesinde, “terzi işi” geliştirilmiş ve size özel oyunlaştırma ve ödül senaryolarınızı hayata geçirmenize de olanak sağlar.

Uluslararası eğitim yazılımları standartları olan LTI 1.3 ve LTI Advantage standartlarını destekleyen OmniKampus, pek çok 3. taraf eğitim uygulaması ve aracıyla bütünleşik çalışabildiği gibi bu araçları da kendi içinde çalıştırabilmektedir.

Google Classroom, Microsoft 365, Adobe Captivate, Kahoot, Canva, Wikipedia, Vimeo, Zoom, HP5, Microsoft Teams, Paella, Ooyola, BigBlueButton gibi K12 eğitimlerinde kullanılan pek çok dijital eğitim aracını OmniKampus ile birlikte ve işbirliği içinde kullanabilirsiniz.

Üniversiteler

Stanford’dan Harvard’a, Sorbonne’dan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’ne (MIT) dek dünyanın en prestijli üniversitelerinin tercihi olan Open edX mimarisinin gücünü arkasına alan OmniKampus, yüksek öğretim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş pek çok aracı içerir. Üstelik açık kaynak yapısı sayesinde, yüksek eğitim kurumlarının yıllar içinde kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları “legacy sistemleri”ni terk etmeksizin, onlarla birlikte çalışmak üzere entegrasyon olanağı sağlar.

Eski sistemlerinizi terk etmek, daha modern bir altyapıya geçmeyi mi planlıyorsunuz? OmniKampus, eski verilerinizi yitirmeksizin bu göç sürecini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak “açık geliştirme ortamı”nı size sunar.

OmniKampus, yüksek eğitim kurumlarının bir LMS’de aradığı esnekliği ve ölçeklenebilirliği sunar. OmniKampus, öğrenci tabanınız büyüdükçe herhangi bir güçlük çekmeden büyür ve ölçeklenebilir. Dünyadaki tüm diğer başarılı örneklerde olduğu gibi, biz platformunuzun geliştirilmesi, yönetimi ve barındırılmasına ilgilenelim, böylece siz de öğrencilerinize kaliteli öğrenim içeriği sunmaya odaklanabilirsiniz.

Şirketler

OmniKampus‘un sınıfının en iyisi kurumsal öğrenme yönetim sistemi ile şirketinizin ftüm departmanlarının ve çalışanlarınızın gelişimini her zaman organizasyonun merkezinde tutun. Kurumsal ihtiyaçlara özel kapsamlı raporlama seçenekleri, çalışan merkezli veri analizi ve etkileşimli ders/kurs mimarisiyle OmniKampus, tüm personelinizin ilerlemesini izlemenize ve tüm şirket için çıtayı yükseltmenize yardımcı olur.

OmniKampus ile çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza, pek çok farklı senaryoda eğitimler sağlayabilirsiniz. Bu eğitimleri çalışan ve iş ortaklarınıza ücretsiz, ön ödemeli (pre-paid), kontörlü ya da kullanım kredisi şeklinde sunabilirsiniz.

OmniKampus‘un kurumsal özellikleri, çalışan işe alımından mevcut personele yeni iş yeteneklerinin kazandırılması ve çalışanlara profesyonel sertifikalarla doğrulanabilir beceriler sağlamada en büyük yardımcınız olacak.

Sosyal Sorumluluk

OmniKampus, STK’ları ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlarının bölgesel ve küresel değişim için anlamlı etkiler yaratmalarına yardımcı olur. Hali hazırda Türkiye’de Open edX ve OmniKampus çözümlerini kullanan firmaların neredeyse yarısı, STK’lardan oluşuyor. OmniKampus‘un her ay güncellenen bir lisans bedeli ödemesi gerektirmeyen yapısı, STK’lar ve kâr amacı gütmeyen sosyal sorumluluk projeleri için ekonomik bir dijital eğitim platfomu çözümünü mümkün kılıyor.

Her bir kâr amacı gütmeyen kuruluşun ve STK’nın kendine özgü bir hedef kitleleri ve tüm bu hedef kitlelerin kendine özgü ihtiyaçları mevcut. OmniKampus, her bir hedef kitle kategorisi için benzersiz bir LMS portalı ve deneyimi oluşturabilir ve platformunuzun yönetimini merkezileştirirken, bu portalın görünümünü, hissini ve içeriğini birbirinden farklı özelliklere sahip grupların ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz.