Geri

Kurulum

OmniKampus‘ü Open edX’in en güncel stabil sürümü ile senkronlu olarak geliştiriyoruz. Böylece güvenlik güncellemeleri en üst seviyede olan yazılımı en iyi pratikere uygun olarak, Open edX’in artık resmi olarak desteklediği yöntemle, Tutor kullanarak kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Özel bir sunucuya kurulum yapılması, sunucunun tarafımızca sağlanması, Kubernetes gibi yerleştirme düzenleme (automated deployment) sistemi kullanılması gibi farklı yöntemlere esnek kurulum çözümleri sunuyoruz.

Güncelleme ve Bakım

Open edX her altı ayda bir sürüm çıkardığı bir güncelleme döngüsünde ilerler. Bizler de sistemleri en yeni çıkan sürümün bir gerisindeki sürümde, yani en güncel stabil sürümde kalacak şekilde yılda iki kere güncellemekteyiz. Bunun dışında düzenli yedekleme, sistemin erişilebilir olduğunu garanti etme gibi hizmetler de bakım hizmeti dahilindedir.

Eğitim İçeriği Desteği

Uzman eğitimci kadromuzla dilerseniz sizlere eğitim içeriklerinizi hazırlamanızda da destek oluyoruz. Böylelikle öğrencinin dikkat süresini, içeriğin etkileşimli olmasını, görsellerle desteklenmesini, yapay zeka destekli öğrenme patikalarını gözeten eğitimler geliştiriyor ve içeriğinizin en iyi ve anlaşılır şekilde öğrenciye aktarılmasını sağlıyoruz.

Özelleştirme

OmniKampus, eğitimde dünya çapında kabul görmüş ve yaygı kullanılan standartlara oturmuş olsa da; kurumunuzun öğrenci kitlesine, içeriklerinizin derinliğine, eğitiminizin teknik detaylarına, kullandığınız diğer yazılımlara, veri tabanlarınıza, giriş sistemlerinize, var olan kullanıcı alışkanlıklarınıza, kurumsal kimlik tercihlerinize veya başka parametrelere göre özelleştirme talepleriniz olabilir. Bu durumda özelleştirme taleplerinizi teknik ekibimizle değerlendirip, kurumunuz için en uygun, uzun süreli ve sağlıklı çözüm belirledikten sonra özelleştirme talepleriniz gerçekleştiriyoruz. Böylece kullandığınız diğer sistemlerle uyumlu kalarak, kurum içinde göç süreçlerinizi en kolay şekilde ilerletebilirsiniz.